Můj první "krásný" blogísek

16. listopadu 2014 v 22:05 | Larry |  Témata týdne
Upřímně řečeno, na svůj první blog si ani moc nepamatuji. Proč? Je to už docela dávno. Přála bych si abych ho nikdy nezaložila a jsem ráda, že jsem si vzpomněla na heslo a mohla ho smazat. Proč? Protože byl stupidní, nespisovný a o tématu, který bych hodila z okna. Nevím, možná znáte hru BellaSara (dále jen BS). Je to hra s koníčkama v prohlížeči, přičemž to bylo i několik sběratelských edicí kartiček kupovaných po balíčkách např. v trafice. (Kdyby je náhodou někdo chtěl, ještě je někde mám.) O tomhle tématu se dal (bohužel) napsat celý blog. I když články byly vesměs trapné, krátké, stupidní, nebo obsahovaly nějaký ten obrázek, sem tam nějakou fotomontáž (samozřejmě nepovedenou) a záhlaví blogu většinou zdobily obrázky tzv. "koní blogu", což byla ta úplně největši blbina na světě, protože každý blog o BS měl své vlastní koně blogu z edice BS a takového koně nemohl mít nikdo jiný. Samozřejmě probíhaly rady hádek o to, kdo kterého koně bude mít a takové nesmysly, prostě skočit z okna by nepomohlo. Takže moje první blogerské krůčky za chvíli budou navždy zapomenuty (doufám) a musím říct, že jsem ráda, že jsem přestala jsem takovýto blog už dávno vést a posléze ho i smazala. Neříkám, že tenhle blog je nějaký dobrý, ale věřte mi, mohlo by to být i horší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 17. listopadu 2014 v 9:48 | Reagovat

No já jsem naštěstí jako pubescent znala počítač jen díky hrám a žádný blog jsem si nevedla, protože jsem netušila, že něco takového existuje (takhle- navštívila jsem kvanta blogů, ale nikdy jsem si to nedokázala spojit s tím, že to má společnou nějakou doménu) a jsem za to ráda, protože můj první blog byl více méně únosný i když jsem tam taky plkala o úplných kravinách, existoval naštěstí jen dva měsíce a pak jsem si založila ten svůj, i když o tom by se taky dala napsat historická sága, no ;)

Ale jinak si myslím, že v pubescentním věku se není za co stydět, protože někteří z nás dělali i "trapnější" věci ;)

2 Larry Larry | Web | 17. listopadu 2014 v 13:15 | Reagovat

Tak to jsi šťastný člověk. Já ho zprvu měla taky jenom na hry, ale potom jsem objevila právě blogy a zajímalo mě, co to je.
To máš asi pravdu. Na radu mé kamarádky občas říkám: "Byla jsem malá a blbá." Tak teď už jsem velká a blbá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama