Oh, wake up, girl!

7. července 2015 v 23:39 | Larry |  Témata týdne
Ty bláho! To už jsou prázdniny? To už je týden, co jsou prázdniny?! Ah.. fell like an Internet Explorer. Jsem trošku zpomalená, vůbec si to nějak nedokážu uvědomit. Na blogu jsem přeskočila zcela úplně jeden měsíc, co jsem nenapsala ani maličký bezcenný článeček. Asi žiju v představách, že se za mě napíše sám, že ano? Přijde mi to tak.
Nevím jak je to možné, že i když mě psaní baví, že se k tomu nějak nedokopu. Možná je to tím, že si nedokážu utřídit myšlenky, takže se mi je nechce házet na papír/do počítače, protože by mohly vypadat mírně chaoticky. Hah... ne, že by se můj blog jmenoval "My chaotic mind" což? Možná bych to měla zkusit obráceně. Jakože nejdřív napsat a pak teprve třídit.
Za tak málo času se dokáže stát tolik věcí a někdy naopak za dlouhou dobu se nic nestane. Tedy minimálně se to tak zdá býti. Pořád se něco děje, ale někdy jsme prostě moc slepí, abychom to viděli. How come? I don't know. I don't know anything. Je to smutné, když si člověk uvědomí, že je to jeho nejčastější odpovědí je: "Já nevím," není liž pravda? Já mám prostě strašný problém se rozhodnout. A když se rozhodnu, tak se obávám, že tázanému se nebude má volba líbit, proto to raději nechám na něm. A ten mi pak samozřejmě vyčítá, že nedokážu přednést svůj názor a že jsem nápomocná jako kostra deštníku v bouřce a bla bla bla. Já už jsem si zvykla, ale i tak je mi to trochu blbý.
Nevadí, stále před sebou máme 7 týdnů volna a já nevím co budu dělat. Dobře, měla bych psát, naučit se německy, vypsat si takovou nechutnou věc, kterou nebudu dále rozvíjet, sportovat, malovat, kreslit, scházet se s práteli (kdybych nějaký měla), hrát na kytaru, číst... Taková spousta věcí a já sedím u počítače? Teda ne jako pořád, to byl jenom příklad. Nevím, jestli prokrastinuji, nebo jsem už došla do toho bodu, kdy to neodložím, ale prostě neudělám. Jak se dá sportovat v létě, abych se u toho neupekla (tím narážím na běhání) a abych to nějak psychicky zvládla? Aha! Nic.
Tyhle 30+ stupňový horka mi začínají lézt na nervy. Tedy ono je toho na létě víc. Všude je posečená tráva, zvířátka línaj, všude lítaj malý hnusný příšeráci (ano, říká se jim hmyz), všichni se chtěj chodit koupat a mě se nechce, je mi takový horko, že ani nemám chuť na čaj (což už je fakt jako špatný), jsem opálená, fuj! A tak dále. A jéje, už si zase stěžuju.
Byla jsem na Velké bitvě ve stylu Hobita na Točníku. Bylo takové horko, že chudáci bojovníci, oděni v těžké zbroji, do sebe nevydrželi mlátit déle jak jednu minutu, pak tam chodily (asi) elfky s džbány s vodou (ty pak došly, a tak chodily s petkama). Ale jinak to bylo hrozně super. Na počest toho, jsem se rozhodla si dát "The Hobbit marathon", ale ne, jak je u mě zvykem - u knížky, ale u filmů. Kdybych tu knihu nečetla, tak bych řekla: "Oh, dear, to jsou tak super filmy!" Jak to prostě bylo udělané, výběr herců, Smaug, skvělé bitvy a udělané strategie (např. zalití draka zlatem, to bylo boží, škoda že nezůstal zlatý [to by měl Bard asi problém]), ty krásy Středozemě, budovy, Osamělá hora. Opravdový filmový požitek. Co mě opravdu nebavilo byla ta "podzápletka" se Sauronem a jeho povstáváním a to, že tam byl ten hnědý čaroděj (jehož jméno jsem už stihla zapomenout) a Saruman a u všech elfů, co tam dělal Legolas? Pamatuji si tu knížku špatně, nebo tohle tam opravdu nebylo? Nevadí. Každopádně ta trilogie mě dovedla až k tomu, že jsem celej konec prořvala, protože prostě Fili, pak Kili a pak Thorin!! (Sice jsem věděla, že umřou, ale...) A pak stovky dalších trpaslíků (a elfů a lidí, ale ti už nejsou tak super). No zkrátka super filmy, ale s tou knížkou mě to trošku štve, ale už jsem si zvykla (alespoň Smaug neměl peři - thanks God - ano, útočně mířím na tebe, Eragone!).
Měla bych si ještě zorgnanizovat pokoj. I když tu mám zrovna - náhodou - uklizeno, tak mám jedno vedle druhýho a čert aby se tu vyznal. Taky bych si měla zorganizovat myšlenky, ale kdybych to udělala, tak by tento blog ztratil smysl. Tedy pokud vůbec nějaký má. Měla bych jít spát, leze mi to na piliny.
To bude pro dnešek asi všecko. Dokonale chaotický článek. See ya soon (I hope)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kimi Kimi | Web | 8. července 2015 v 18:02 | Reagovat

Nič si z toho nerob...prvý týždeň he vždytaký prispatý :-D

2 Vanessa Vanessa | E-mail | Web | 8. července 2015 v 20:59 | Reagovat

Hezký článek. Jsem u tebe poprvé a docela mě překvapilo, že i když v tom je trošku zmatek, tak tomu rozumím. Já to mám s úvahami stejné. Určitě zase přijdu!

3 Larry Larry | Web | 8. července 2015 v 21:22 | Reagovat

[1]: No, doufám, že se už brzy probudím :D

[2]: Trošku je asi slabé slovo :D
Jsem ráda, že mi rozumíš, takových lidí asi moc není :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama