Zápis 8/11/15

11. srpna 2015 v 23:09 | Larry |  Deník
Ták jo,
jak jsem očekávala, musela jsem ten design prostě zase změnit. Stará dobrá bílá. Jsem ráda, když je psáno hezky černé na bílém, je to pak jako byste četli knihu. Nijak jsem se s tím nemazlila a dala jsem na prostotu. Dvě barvy, jednoduché rámečky a pár obrázků. Alespoň už to tak nemátí do očí jako ty pastelové barvy. Sice jsou moc hezké, ale na ten blog se prostě nehodily. Dost o vzhledu blogu.

Včera jsem pekla vanilkové sušenky (podle tohoto receptu) a poprvé, co jsem zkoušela nějaký recept z internetu se opravdu povedly podle mých představ. Příprava je lehká a rychlá, což je přesně to, co jsem hledala. Sice jsem se v té kuchyni málem upekla taky, ale stálo to za to.

Bylo horko, je horko, bude horko. Strašné. Vůbec nevystrčím paty z domu, dokud není večer, protože to se vůbec nedá. A přece jenom - doma mám o zábavu postaráno (i když trochu jinou, než bych potřebovala... ach ta lenost prokrastinace). Pořád se snažím předělat si pokoj k obrazu svému a pořád se mi to nějak nedaří. Ne, že bych tu měla mess. Pokaždé když něco hledám, tak to najdu, ale pořád mi tu něco nesedí a já nevím co... Ale přestěhovávat to teda nebudu :D

Přijde mi, že na co sáhnu, to zhyne. Já nevím, kde dělám chybu.

Taky jsem zjistila, že 90% článků píšu v noci. Pak se divím, že ráno nevstávám. Potřebovala bych takový ten skvělý budík, co má Spongebob. Ten mu hrozně závidím. Ale abych šla spát dřív, to né. Na to jsem až moc noční tvor. Neteším se do školy, až budu muset jít spát v 10PM :( Kill me now. Škola. Fuj. Moc blízko, nezdá se vám? Směšné ale je, že ve vybraných obchodech měli "Back to school" už na začátku června. Je to trochu děsivé.

Začala jsem mezi odstavce dávat volný řádek, protože mě prostě štve, je tam nejde odsazení prvního řádku. Ale všechny články předělávat nebudu, na to jsem moc líná. Všeobecně je tady docela omezený textový editor. A taky nastavení. A HTML... No, nebudu si stěžovat.

Na zabití volného (kéž by) času pařím na počítači Skyrim. Je to hrozně svělý, že si prostě člověk může přesně vybrat, jak bude hrát a jak muto vyhovuje. Já třeba vůbec nepoužívám magii (jen ojediněle), ale křiky ano. Jako zbraně používám především luk, nebo na blízko jednoruční meč a štít. Člověk by neřekl, že jeden díl Elder scrolls udělá tolik, ale Skyrim je asi tak 100x lepší, než Oblivion. Co mi vadí je to, že už jsem si zabila 2 koně tím, že jsem jela z nějakého kopce a oni tak jako prazvláštně "lítají"... No a pak dopadnou z velké výšky a umřou. Tak jsem si radši už dalšího nekupovala.

Končím.
Farewell :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama