Zápis "to už je 8/23/15"?

23. srpna 2015 v 16:14 | Larry |  Deník
Víte co je fakt jako super? Včera jsem si uvědomila, že jsou prázdniny a zítra mám jít do školy. To je zrada. Podlá a dost zlá zrada. Ale snad poprvé na konci prázdnin umím psát úplně stejně jako na jejich začátku. To je docela úspěch, protože většinou vůbec nepíšu, tak to za tu dobu zapomenu. Nicméně jediné, co jsem dokázala přes prázdniny udělat, je tak maximáně válení, nicnedělání takové, že bych porazila i Patricka, a další takovéhle "užitečné" věci. Povzbuzující.
z

Už se teším na Vánoce zimu (dobře, i na Vánoce). A mohl by být sníh a mráz, ať si taky budu moct po pěti letech stoupnout na ledovou plochu i mimo tomu určené místo. To by bylo super. A budou Vánoce - což znamená jídlo, světýlka, jídlo, dekorace, jídlo, sobíci, jídlo, prázdniny, jídlo a nošení chlupatých ponožek (to není až tak vzácné v zimě, když je nosím i teď, co?).

Yeeey, jdu do čtvrťáku. To bude zábava... Fakt se těším na takový ty zábavný věci jako je příprava na maturák, schánění oblečení/kadeřnice/bot na maturák, maturák, afterparty. To bych se možná těšila víc na tu maturitu samotnou. Hah. No, povíme si to v květnu. A ještě vybírání vysoké školy! Proč jsem si ten 3. ročník radši nezopakovala?

Pomalu propadám šílenství, protože poslouchám pořád dokola stejné písničky, potože v rádiu hrajou strašně, novinky se mi nelíbí a nemůžu najít žádný dobrý písničky. To je dilema. Nějaké návrhy? Hah. Alespoň je pořád něco nového ke čtení :)

Jednoho krásného dne jsem někde byla (nepodstatné kde) a řekla jsem si, že si vezmu balerínky. Asi tak 10 minut to byl dobrý nápad. Po cestě z nádraží jsem měla nohy tak sedřené, že už jsem vzdala kulhání a boty si sundala. A ano, i rozpálená silnice mi byla milejší než ty boty. A tak jsem si kráčela dál a proti mě šel nějaký pán a to jste měli vidět ten jeho pohled. Těkal očima mezi nohama a botama, co jsem držela v ruce, a pak se mi kouknul s údivem do očí a já se na něj musela usmát a ten pohled se ještě zlepšil. No zkrátka...
z
Tak jsem se rozhodla, že budu Hobit. Dobře, nebudu, ale bylo by to boží. Byla bych malá, roztomilá, měla kudrnaté vlasy, mohla chodit bosa a nikomu by to nepřipadalo divný, mohla bych jíst sedmkrát denně, bydlela v noře a třeba by mě i někdo vzal na dobrodružství s trpaslíkem, elfem, čarodějem a lidmi, ostatními hobity a s poníkem nebo jenom s trpaslíky, čarodějem a poníky. To by bylo super ne? I když to už bych asi nejedla 7x denně, ale já bych to klidně obětovala :)
z

Ták jo... Asi se jdu pokusit něco dělat, tak farewell :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejlepší roční období?

Jaro 50% (1)
Léto 0% (0)
Podzim 0% (0)
Zima 50% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama