Two years (+20 days)

28. října 2015 v 16:07 | Larry |  Deník
Hallo.
Tak tuhle webovou adresu už strategicky obsazuji po dobu dvou let a dvaceti dní (ano, 8. října jsem nějak prospala). Vlastně je škoda, že články přidávám jen velice zřídka, ale ono je to jedno, stejnak to nikdo nečte :D To je samá škola, není inspirace, furt někde lítám, nebo prostě jen nesdílím to, co píšu. Všecko je teď hrozně natěsnané na sebe a člověk je rád, když nemusí nic dělat.
Ale na jednu stranu, když si člověk tu stránku zapne, tak většinou něco napíše. Ať už třeba k tématu týdne, nebo jen něco random. Minulý článek jsem psala včera na mobilu jenom tak bez přemýšlení a mazání. Taky vypadal strašně, hlavně kvůli diakritice a takovým nesmyslům. Prostě mě něco napadlo, tak jsem začala psát a dnes jsem jen upravila a sdílela. Nikdy jsem nesmazala jediný článek, který už jsem sdílela. Ačkoli, když si občas přečtu jeden z mých prvních článků, tak bych asi byla schopna něco tam upravit, přidat, nebo ho kompletně přepsat, ale nač měnit dějiny, že ano.
Blog mi slouží jako schopnost se vypsat ze špatných nálad, nebo sdílet nadšení nebo názor na jakékoli podněty. Používám to jako "veřejný deníček", což zní sice směšně, ale je to tak. Do svého papírového a doufám, že bezpečně schovaného, deníčku - jednou-za-půl-roku-sem-něco-napíšu-deníčku - píšu spíš věci konkrétní a vzpomínky. Něco, na co nechci zapomenout. Mimo tyto věci sem dávám i slohy, úvahy, nebo sem tam i nějaké pseudo-povídky, co mě zrovna napadnou, aby mohli lidi, kteří to stejně nečtou, psát svojí kritiku, která by mi určitě mohla pomoct.
Teď jdu asi uklidnit tu zběsilou entropii ve svém pokoji, takže farewell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama