Zápis 03/03/2016

3. března 2016 v 14:49 | Larry |  Deník
Jak už to tak se mnou bývá, nedodržela jsem své předsevzetí a prakticky sem vůbec nepíšu. Vlastně ani moc nečtu a nekreslím... Až teď - mám totiž jarní prázdniny - jsem se dokázala k něčemu konečně dokopat. Protože jsem si koupila foťák, tak zběsile pořizuji různé fotografie. Vytáhla jsem po dlouhé době akrylovky a paletu a pustila se do malování (i když výsledkem nejsem nijak extra rozčarována). A také jsem začala postupně demolovat populární "Destrukční deník", který jsem dostala od kamarádek k Vánocům - určitě někdy vložím fotky, až toho budu mít více.

Poslední dobou alespoň trochu píšu, většinou jen takové úryvky, pocity, myšlenky vnesené do příběhů. Jak se totiž znám, když začnu psát něco delšího, tak to nikdy nedopíšu. Dále mám několik úvah a jiných útvarů ze školních úloh a mám v plánu nějaké z těch nesmyslů časem zveřejnit.

Problém je teď s tím, že máme hodně učení ve škole, samozřejmě "Maturita is coming", takže se připravuji, nebo šílím, nebo mi totálně přehrábne, takže na podobné věci nemám čas. Ještě k tomu mě čeká maturitní ples, z kterého jsem... ehm.. nadšená.

A v knihovně mám tolik nepřečtených knížek, že mi to rve srdce, že je nečtu. Chudinky. Po maturitě snad budu mít aspoň trochu času, než půjdu na vysokou, jestli tam půjdu, jestli udělám maturitu... Jednoznačné je, že když se nezblázním teď a udělám maturitu, že se stejně zblázním na vejšce, takže už je to celkem jedno :D
Ale vážně, to jsem jediná, kdo je takový magor?

Nevadí, radši mlčím. Ostatní maturanti - nezabijte mě! Ti, co budete maturovat za rok a více - začněte se připravovat dřív, věřte mi :D
Okay... now if you excuse me, I have to destroy Jotunheim :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama